Udział w konferencji jest płatny – wymagana wcześniejsza rejestracja (UWAGA – liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Dla wszystkich uczestników Konferencji przewidziane są materiały konferencyjne, obiad w trakcie Konferencji oraz możliwość skorzystania z bufetu kawowego.

Dla tych, którzy dokonają wcześniejszej rejestracji i zrealizują przedpłatę najpóźniej do 15 października, koszt udziału w Konferencji wynosić będzie 200 zł/osoby. Dla osób, które nie dokonają wcześniejszej rejestracji i uregulują płatność dopiero podczas trwania Konferencji, wynosić ona będzie 240 zł/osoby. Opcjonalnie można wziąć udział w uroczystej kolacji, które odbędzie po zakończeniu Konferencji w Hotelu Mazurkas – udział w Kolacji związany jest z dodatkową opłatą 180 zł.

Z prenumeratą Jagodnika taniej!

Specjalny rabat mogą uzyskać osoby, które zamówią prenumeratę Jagodnika na 2018 rok. Wówczas koszt uczestnictwa w Konferencji wyniesie 180 zł przy przedpłacie (+90 zł prenumerata Jagodnika) lub 220 zł przy dokonywaniu opłaty w dniu Konferencji (+ 90 zł prenumerata Jagodnika). Nie tylko rabat, ale też prenumerata w starej cenie. Warto skorzystać.

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Dodaj komentarz