Międzynarodowa Konferencja Kamczacka to bardzo ważne branżowe wydarzenie, pozwalające zapoznać się z obecna sytuacją na rynku jagody kamczackiej (haskap). Zaproszeni międzynarodowi goście oraz krajowi specjaliści z ośrodków naukowo-badawczych przybliżą najnowsze informacje związane z trendami w produkcji, agrotechnika plantacji, nowymi odmianami. Bardzo ważne będzie poznanie możliwości zbytu owoców jagody kamczackiej, a być może opracowanie własnej koncepcji przetwarzania owoców i oferowania do sprzedaży gotowych produktów na bazie tych niezwykle zdrowych i funkcjonalnych owoców. Szczegółowe informacje w zakładce PROGRAM.

Te i inne aspekty będą poruszane podczas III Międzynarodowej Konferencji Kamczackiej. To niezwykle ważne dla branży wydarzenie, pozwalające nawiązać wiele kontaktów handlowych. To również okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą firm działających na rynku a dostarczających środki do produkcji i rozwiązania technologiczne. To miejsce gdzie spotykają się producenci, którzy chcą skutecznie rozwijać swój biznes związany z Haskap.

Dostępne Pakiety

Dla uczestników Konferencji przygotowaliśmy kilka pakietów uczestnictwa. Podstawowy uprawniający do uczestnictwa w Konferencji w dniu 7 listopad związany z jest z opłatą 250 zł/osobę przy przedpłacie zrealizowanej do 25 października 2019 roku. Przy płatności na miejscu, w dniu Konferencji wysokości opłaty wynosi 320 zł/osobę. Wszystkim zainteresowanym wystawiamy faktury VAT po zanotowaniu wpłaty na podany numer konta. Dla wszystkich uczestników Konferencji w opcji podstawowej zapewniamy pakiet materiałów konferencyjnych, ciepłe i zimne napoje oraz obiad w dniu Konferencji.

Opcjonalnie można wziąć udział w uroczystej Kolacji, która odbywać się po zakończeniu konferencji w dniu 7 listopada w Hotelu Warszawianka. To dodatkowa możliwość integracji, nawiązania dobrych relacji biznesowych ale też wspólnego spędzenia czasu w dobrym towarzystwie. Kolacja ma uroczysty, bankietowy charter a udział w niej związany jest z dodatkową opłatą w wysokości 210 zł/osobę.

Rejestrując się na Konferencję można dodatkowo zaprenumerować czasopismo Jagodnik. Specjalnie dla uczestników Konferencji przygotowaliśmy promocyjną cenę na Prenumeratę 2020, która wynosi 100 zł. Dokonując prenumeraty otrzymacie Państwo najnowszą wiedzą z zakresu uprawy roślin jagodowych, będziecie mogli podążać za trendami i wyzwaniami jakie stawia współczesny rynek.

Aby dokonać Rejestracji na III Międzynarodową Konferencję Kamczacką należy wypełnić FORMULARZ, klikając w ten LINK. Ostatecznym potwierdzeniem udziału jest dokonanie wpłaty, w przypadku rejestracji w opcji z przedpłatą.

Nocleg w hotelu Warszawianka

Osoby które by chciały skorzystać z noclegu w Hotelu Warszawianka proszone są o bezpośrednią rezerwacji pokoi hotelowych poprzez kontakt z recepcją hotelu. Należy podać hasło Konferencja Kamczacka by uzyskać wynegocjowany rabat na pokoje. Więcej informacji o hotelu Warszawianka w zakładce MIEJSCE.

Ceny pokoi dla uczestników Konferencji wynoszą:

Pokój jednoosobowy standard (ze śniadaniem): 310,00 zł brutto

Pokój dwuosobowy standard (ze śniadaniem): 340,00 zł brutto

Rezerwacja/Recepcja

telefon: +48 22 768 90 00
fax: +48 22 768 94 90
e-mail: rezerwacja@warszawianka.pl

Osobom zainteresowanym, po zakończeniu III Międzynarodowej Konferencji Kamczackiej wystawiamy certyfikat poświadczających uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie polski/angielski/rosyjski

Dodaj komentarz